Úklidový pracovník pro Výjezdovku - řidič Ostrava

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

150 Kč za hodinu

Značka:

Výjezdovka SEM

Zařazeno na pozici:

Řidič Ostrava

Firma:

RPM Service s.r.o.

Požadavky

Spolehlivost, flexibilita, pracovitost, pečlivost, slušné chování. Práce na živnostenský list. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Náplň práce

Zajištění nárazových úklidových prací (mytí oken a výloh, čištění koberců, práce s úklidovými mycími stroji, hloubkové čištění podlah, generální a postavební úklidy,...). Nepravidelná pracovní doba. Možno si termíny i časy akcí přizpůsobit osobním potřebám po domluvě s Provozním manažerem (přímým nadřízeným pracovníkem). Pracovník/ce úklidu bude jezdit přiděleným firemním vozidlem po pracovištích v rámci Moravskoslezského kraje.

Nabízíme

Dlouhodobá celoroční spolupráce, v případě oboustranné spokojenosti možný HPP.

Poznámka

Nástup březen-duben 2024. V případě zájmu se ozvěte na tel. 774 734 496. Pouze pro vážné zájemce!

Kontaktní osoba:
Petra Stoklasová